Фото: Ријана ги извлекува гаќичките од задникот

На пејачката изгледа нешто и засметало, па со двете раце ја извадила тангата од задникот. Несмасната Ријана уште еднаш ја „запали“ публиката со провокативните фотографии, а по голите гради кои ги покажа на плажа, пејачката во Бразил се сликала во танга костум за капење, кој за момент очигледно и засметал, па морала да го извади од задникот и тоа да го забележи со фото-апаратот.

Оваа секси фотографија ја пушти фантазијата на бројните фанови на Ријана на Инстаграм.

Ако судиме по нејзиниот израз на ликот, мала е веројатноста дека овој потег е случајност, туку дека пејачката точно знае каде ги става рацете. Несмасната Ријана уште еднаш ја „запали“ публиката со провокативните фотографии, а по голите гради кои ги покажа на плажа, пејачката во

Пронајдете не на следниве мрежи: