Фото: Ријана повторно сака да се пофали со задникот

Ријана со нови фотографии, и тоа од нејзиниот задник со кој очигледно најчесто сака да се пофали.Ријана со нови фотографии, и тоа од нејзиниот задник со кој очигледно најчесто сака да се пофали.
Повеќе од 30 милиони следбеници на Твитер едвај чекаа пејачката повторно да објави некоја провокативна фотогртафија.
Откако оваа недела на Инстаграм објави фотографија од својот задник, сега ги изненади фановите на Твитер со нови провокативни пози.
Погледнете ја галеријата на ТЗМ.МКРијана со нови фотографии, и тоа од нејзиниот задник со кој очигледно најчесто сака да се пофали.

Пронајдете не на следниве мрежи: