Фото: Ријана со гол задник

Loading...

Ријана е позната со своите екстремни и доста необични фотографии кои гиобјавува на својот Твитер профил. Така и овој пат заводливата Ријана ги изненади своите фанови со сексипилна фотографија.
Таа објави фотографија на која јасно се гледа дека е во провокативна и секси танга.
Ријана е сликана во тоалет од страна на непознат фотограф, она што го носи на себе е дело на италијанскиот дизајнер Прада.
Ријана е сликана со чизми од Прада, а очигледно е дека е во топлес издание.
Нејзиниот совршен задник им падна во очи на многу фанови кои беа доста среќни поради објавената фотографија од страна на Ријана.
Таа од секогаш сакал да провоцира, па оваа фотографија не го остави рамнодушни сите оние кои ја видоа.

Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Ријана е позната со своите екстремни и доста необични фотографии кои гиобјавува на својот Твитер профил. Така и овој п

loading...