Фото: Салата во која нашите ракометари ќе ги одиграат натпреварите на ЕП!

Loading...

Денес на Твитер е објавена салата во која македонската ракометна репрезентација ќе ги одигра натпреварите на ЕППогледнете како изгледа салата во која нашите репрезентативци ќе ги одиграат натрпреварите на ЕП во ракомет во Данска!

Со постирањето на оваа слика само сакавме да ве насмееме!
И ние ги поддржуваме нашите ракометари и им посакуваме среќа на европското првенство.
И да се вратат без титула, тие се и ќе останат наши херои!
Напред Македонија!Погледнете како изгледа салата во која нашите репрезентативци ќе ги одиграат натрпреварите на ЕП во ракомет во Данска!

loading...
Loading...