Фото: САМО НА ЕДЕН МАЖ, дури и златни чевли добро му стојат!

Loading...

Ова е нешто што дамите никогаш не би му го простиле на еден маж, но на него се му е дозволено, па и ова…Тој е толку згоден што ќе му простиме за овие златни чевли.
Пејачот Лени Кравиц дошол на снимањето на емисијата кај Дејвид Летерман облечен во црно и со златни чевли на нозете.
Ова е нешто што дамите никогаш не би му го простиле на еден маж, но на Лени се му е дозволено, па и ова…

На следниот ЛИНК, погледнете ги чевлите на Анџелина Џоли, од кои сите се воодушевија, а ТУКА погледнете ги нозете на Цеца Ражнатовиќ, какви што не сте ги виделе до сега…Тој е толку згоден што ќе му простиме за овие златни чевли.
Пејачот Лени Кравиц дошол на снимањето на емисијата кај Дејвид Летерман облечен

loading...
Loading...