Фото: Само за машките очи: Карлеуша е „Happy“ кога е гола!

Loading...

Пејачката Јелена Карлеуша ги почести своите фанови на друштвената мрежа „Инстаграм“ со својата најнова фотографија.Таа околу својот врат ставила масивно ланче со натпис „Happy“, а открила и дека не носи градник, па така градите ги истакнала во прв план.

Карлеуша очигледно е среќна кога е гола па нема проблем тоа и да го покаже.Таа околу својот врат ставила масивно ланче со натпис „Happy“, а открила и дека не носи градник, па така градите ги истакнала во прв пл

loading...
Loading...