ФОТО: Самсоненко во друштво со Дибиров на „Националната Арена Филип Втори“

Фотографијата е сликана пред почетокот на фудбалското дерби во Македонскиот шампионат. Повеќе за ова на следниот ЛИНКПовеќе за ова на следниот

Пронајдете не на следниве мрежи: