Фото: Сандра Африка на својот настап ги изненади сите

Сандра Африка на својот настап во Белград ги изнанди своите фанови. Имено, таа ги воодушеви со својата енергија но и со својата предизвикувачка облека.Таа пред публиката излезе во црн корсет и црни тесни панталони. 
Облеката ги истакнуваше нејзините облини а тоа предизвика воодушевувње кај публиката.

 
Имено, таа недоамна изјави дека работи на својата нова песна.
Таа пред публиката излезе во црн корсет и црни тесни панталони. 
Облеката ги истакнуваше нејзините облини а тоа предизвика воодушевувњ

Пронајдете не на следниве мрежи: