ФОТО: Сања си ги „полни батериите“ на Флорида

Новиот член на Манчестер Сити се опушти пред стартот на новата сезона.Досегашниот десен бек на Арсенал кариерата ќе ја продолжи во редовите на актуелниот шампион на Англија, а во пресрет на сезоната одлучи да ги „наполни батериите“ во Мајами во друштво на својата атрактивна сопруга Лудвинг.

Дознајте повеќе на sport365.mkДосегашниот десен бек на Арсенал кариерата ќе ја продолжи во редовите на актуелниот шампион на Англија, а во пресрет на сезоната одлучи да ги &bdqu

Пронајдете не на следниве мрежи: