Фото: Се надмина себеси: Од овој задник нема да го одвоите погледот!

Коко редовно укажува дека таа е горда на своето тело и не го крие огромниот задник и мускулестите нозе, кои се должат на напорните тренинзи во теретана, но и танцот околу шипка.Сопругата на раперот Ајс Ти, Коко Ти, остави без зборови милиони фанови со новата фотографија на Инстаграм.
Таа позира во црвени танга гаќички.

Коко, кој е инаку е од српско потекло, редовно укажува дека таа е горда на своето тело и не го крие огромниот задник и мускулестите нозе, кои се должат на напорните тренинзи во теретана, но и танцот околу шипка.
Сопругата на раперот Ајс Ти, Коко Ти, остави без зборови милиони фанови со новата фотографија на Инстаграм.
Таа позира во црвени танга гаќи

Пронајдете не на следниве мрежи: