Фото: Се одржа манифестација на „Најубаво велигденско јајце“ во Гази Баба

Loading...

По повод големиот христијански празник Велигден, општина Гази Баба во соработка со основните училишта и градинките, во ОУ „Дане Крапчев&ldquo

loading...
Loading...