ФОТО: Се соблече и Виолета од „Подобар живот“. Во 54-та година има тело за чиста десетка!

Loading...

Српската актерка Лидија Вукиќевиќ дефинитивно е една од српските познати дами кои не стареат, а тоа го докажала со објавување фотографија во бикини на Инстаграм.Нејзината завидна линија и лице без брчки со кое може да се пофали во 54. година, веднаш ѝ донесоа лавина лајкови и коментари со пофалби.
„Пофалби за изгледот! Каква убавина, тоа само природата може да го создаде, нешто што не се гледа секој ден. Преубаво“ – е само дел од коментарите.
Нејзината завидна линија и лице без брчки со кое може да се пофали во 54. година, веднаш ѝ донесоа лавина лајкови и коментари со пофалби.
&

loading...