Фото: Сека без гаќи!

Loading...

Сека Алексиќ и покрај одличната забава која ја направи во Сараево привлече големо внимание со нејзиниот прекрасен изглед и фустанот што го носеше, а многумина се прашуваа дали таа воопшто носи долна облека под него.
Пејачката привлекува големо внимание каде и да се појави, а за тоа овој пат е заслужен и нејзиниот провиден фустан.Сека Алексиќ и покрај одличната забава која ја направи во Сараево привлече големо внимание со нејзиниот прекрасен изгл

loading...