Фото: Сека се разголе за насловната на Плејбој!

Loading...

Сека на својот профил објавила фотографија со која го најавила спотот за песната „Мамурна“, а очигледно и излегувањето на новиот број на машкото списание „Плејбој“ за чија насловна страна пејачката се фотографирала.Српската фолк пејачка на фотограифјата е облечена во црн комбинезон во тантела, истакнувајќи ги сите свои облини.
Погледнете како ќе изгледа таа на насловната на „Плејбој“

Српската фолк пејачка на фотограифјата е облечена во црн комбинезон во тантела, истакнувајќи ги сите свои облини.
Погледнете како ќе изглед

loading...
Loading...