Фото: Сека ви го честита празникот во свој стил!

Loading...

Вака Сека ви го честита празникот!Фолк пејачката Сека и овој пат им подари фотографија полна љубов на своите фанови.
Во секси црвен фустан се фотографираше покрај својот сопруг. Секако фотографијата  ја објави на својот “Твитер”непосредно пред објавувањето во српскиот весник “Story”.Фолк пејачката Сека и овој пат им подари фотографија полна љубов на своите фанови.
Во секси црвен фустан се фотографираше покрај својот соп

loading...
Loading...