Фото: Секој маж би посакал да е на негово место – А има и зошто!

И вие би посакале да сте на негово место!Плејбој помеѓу професионалните покер играчи Den Bilzerian, кој самиот се прогласи за крал на Инстаграмот, не престанува да ги изненадува своите фанови со фотографии на кои може да се забележи како ужива во лудите журки со убави девојки и коцкање.

Неговиот профил на Инстаграм е преполн со фотографии каде тој се расфрла со пари, журки, девојки со бујни деколтиња, брзи автомобили, приватни авиони, скапи излети и оружје!

Доколку сте љубопитни, и сакате погледнете повеќе фотографии, одете на следниот ЛИНК и видете како се фалат богатите фраери на Инстаграм!Плејбој помеѓу професионалните покер играчи Den Bilzerian, кој самиот се прогласи за крал на Инстаграмот, не престанува да ги изненадува своите фан

Пронајдете не на следниве мрежи: