Фото: Секси наследнички: Ова се најзгодните ќерки на познатите личности

Loading...

Анастасија Ражнатовиќ и Драгана Џајиќ веќе го привлекоа вниманието на јавноста, а зад нив по убавина не заостануваат ни Мина Јоксимовиќ, Теодора Куниќ и Хелена Топаловиќ. Мина Јоксимовиќ
Мина има 19 години и е ќерка на популарниот српски кантавтор, Жељко Јоксимовиќ. Оваа девојка многумина ја паметат како едно симпатично девојче со извонреден талент за музика, но со текот на годините прерасна во вистинска убавина, судејќи фотографиите објавени на социјалните мрежи. 

Теодора Куниќ
Теодора е постарата ќерка на познатата водителка и Лото девојка Сузана Манчиќ. Таа се занимава со пеење, а неодамна објави видео за песната „половина срце“. Како и Мина Јоксимовиќ, така и Теодора сака да објавува слики на социјалните мрежи. 

Драгана Џајиќ
Оваа студентка на факултетот за организациони науки во Белград е наследничка на некогашниот легендарен фудбалер на Црвена Ѕвезда – Драган Џајиќ. Драгана, инаку се занимава со манекенство и се смета за една од најатрактивните Србинки. 

Анастасија Ражнатовиќ
Анастасија е ќерка на фолк ѕвездата Светлана Ражнатовиќ. Таа е музички талентирана, сака да пее, а клипови од нејзините изведувања на разни песни веќе може да се погледнат на Јутјуб. 

Хелена Топаловиќ
Хелена е ќерка на Милан Топаловиќ Топалко. Како што пишуваат голем број на медиуми, таа била во врска со младиот пејач Јован Стефановиќ со кој раскинала. 
Мина Јоксимовиќ
Мина има 19 години и е ќерка на популарниот српски кантавтор, Жељко Јоксимовиќ. Оваа девојка многумина ја

loading...
Loading...