ФОТО: Секси поддржувачките на Доналд Трамп ги вжештија социјалните мрежи

Интернетот „експлодира“ со селфијата на самопрогласените Трамп-девојки, откако сосема спонтано сликањето на девојките кои го поддржуваа

Пронајдете не на следниве мрежи: