Фото: Секси Сека е спремна за провокација

Loading...

Откако својата линија ја доведе до совршенство Сека обожава да носи провокативни стајлинзи. Нема да се повторуваме како во претходните неколку месеци, успеа да ги изгуби вишокот на килограми и својата линија ја доведе во топ форма, бидејќи за тоа пишувавме, а и имате прилика и сами да се уверите. Но, тоа дека реши на својата нова  линија да ја прилагоди и облеката и сценските костими потврдува и новата фотографија која ја објави на својот Twitter профил.

Сека очигледно решила малку да ја провоцира публиката па за снимање облекла корсет кој ги истакнува нејзините гради и прекратки панталони, што секако е добра комбинација.
Инаку покрај другото Сека наскоро ќе ги израдува и своите фанови со спот за песната „Шампионе“.
Откако својата линија ја доведе до совршенство Сека обожава да носи провокативни стајлинзи. Нема да се повторуваме как

loading...