Фото: Секси телото на Кристина Агилера, по раѓањето на нејзината ќерка!

Loading...

Кристина Агилера целосно ја намали својата телесна тежина, по раѓањето.Во понеделникот, пејачката го покажа своето секси тело на концертот на Дрејк и Лил Вејн во Холивуд.
Кристина изгледаше фит и неверојатно во нејзината бела маица, црно капче, црни хеланки и високи штикли, како што чекореше по Холивуд. Во понеделникот, пејачката го покажа своето секси тело на концертот на Дрејк и Лил Вејн во Холивуд.
Кристина изгледаше фит и неверојатно во

loading...
Loading...