Фото: Сексипилната Аделина Тахири си го покажа своето заводливо тело

Познато е дека една од најпознатите Албанки во Македонија, Аделина Таири изгледа навистина сексипилно и заводливо.
На интернет се појавија провокативни фотографии од неа, кои многумина ги остави со подотворена уста. Сеуште е непознато кој ги поставил овие фотографии, каде што таа е во топлес издание.
Некои албански медиуми пишуваат дека сликите најверојатно ги објавил нејзиното поранешно момче.

 Познато е дека една од најпознатите Албанки во Македонија, Аделина Таири изгледа навистина сексипилно и заводливо.

Пронајдете не на следниве мрежи: