Фото: Сексипилната водителка Маја Поцевска на „кафе шема“ во Ciao

Loading...

Една од нашите најубави македонски водителки дефинитивно знае како да се опушти, а покрај тоа како и секогаш да изгледа неверојатно добро.Маја Поцевска во тесно црно фустанче кое одлично ги истакнува нејзините облини, го пие своето кафе со пријателките во café Ciao.
Повеќе од очигледно е дека Маја знае како да го одржи нејзиното тело во топ форма, и изгледа подобро од кога и да е!Маја Поцевска во тесно црно фустанче кое одлично ги истакнува нејзините облини, го пие своето кафе со пријателките во

loading...
Loading...