Фото: Семејна роденденска забава на Кардашијан!

Loading...

Вечера една од претставничките на „кланот Кардашиан“, Кајли, го прослави својот роденден опкружена со најблиските.Вечера една од претставничките на „кланот Кардашиан“, Кајли, го прослави својот роденден опкружена со најблиските.
Забавата се случуваше во ресторанот „Нобу“ во Малибу каде присуствуваа нејзините родители, полусестрите Клои и Кортни, внуците Мејсон и Пенелопа. Недостасуваа Ким и Кање кои морале да останат во својот дом и да се грижат за нивната мала ќерка Норт Вест.
Многу забава, подароци и славеничка торта го одбележаа 16 роденден на Кајли. Таа на свој начин се заблагодари на Твитер:
– Ви благодарам на сите за убавите коментари и секако на сите мои најблиски кои ја направија оваа вечер посебна. Јас сум многу среќна!
Погледнете ја галеријата на ТЗМ.МКВечера една од претставничките на „кланот Кардашиан“, Кајли, го прослави својот р

loading...
Loading...