Фото: Сестрата на Ким, Кендал се појави разголена на насловната на Vogue

Ким на насловната на Vogue се појави на 33 години, а младата Кендал, новото лице во светот на модата, за многу кратко време дошла до врвот на модни

Пронајдете не на следниве мрежи: