ФОТО: Севе носи гаќички од пред 4 години!

Loading...

Иако поминаа 4 години откако за првпат прошета на сцена само по црни гаќички, хрватската пејачка Северина Вучковиќ не се откажува од носењето на црната кожна долна облека.Имено, Северина очигледно е приврзана за овие гаќички со кои за првпат се појави на фестивалот Дора во 2011 година, каде ја пееше песната „Моја штикла“.
Севе најверојатно била убедена дека публиката го заборавила нејзиниот садо-мазо стајлинг, па во најновиот спот за нумерата „Уно моменто“ таа ги носи истите кожни гаќички од пред 4 години.
Имено, Северина очигледно е приврзана за овие гаќички со кои за првпат се појави на фестивалот Дора во 2011 година, каде ја пееше песната „Мо

loading...
Loading...