ФОТО: Севе „СКИЈАШЕ“ во прегратките на познат спортист!

Loading...

Северина Вучковиќ се дружеше со познатиот италијански скијач Алберто Томба. Поп ѕвездата присуствувала на првенството во слободно спуштање, на кое исто така бил и Томба.Северина фотографијата си познатиот спортист ја споделила на социјалната мрежа Инстаграм, а под неа напишала:
„Ако цениме според насмевката на Томба, нема сомнение дека жешката Далмантика го шармираше“.
Како што се шпекулира по хрватските кулоари, Севе и Алберто го продолжиле дружењето и по натпреварувањето во еден од познати ресторани во Загреб, што јасно зборува дека имаа заеднички теми на муабет, а можеби и нешто повеќе?!Северина фотографијата си познатиот спортист ја споделила на социјалната мрежа Инстаграм, а под неа напишала:
„Ако цениме според насм

loading...
Loading...