ФОТО: Северина и нејзиното синче се подготвуваат за празниците

Loading...

Популарната хрватска пејачка Северина, објави неколку фотографии на својот Инстаграм профил на кои се најде нејзиното синче Александар.Под фотографијата Севе напишала: „Мамо, види, ни порасна пченица“.
Фотографијата заработи бројни коментари од нејзините обожаватели  кои велат дека малиот Александар неверојатно многу личи на мајка му.
Под фотографијата Севе напишала: „Мамо, види, ни порасна пченица“.
Фотографијата заработи бројни коментари од нејзините обожава

loading...
Loading...