Фото: Северина јавно се посрамоти преку песната „Хурем“!

Loading...

Хрватската пејачка Северина пред некој ден ја објави својата нова песна „Хурем“ за која смета дека ќе стане голем хит, но не очекуваше дека ќе и се случи ова!„Северина јавно се посрамоти преку новата песна“ е бомбастичната вест која го потресе Балканот. 
Станува збор за стајлингот на Северина во новиот спот, кои многумина велат дека е украден од познатата пејачка Наташа Беквалац. 
Фустанот кој го носи Северина во спотот за „Хурем“ е всушност ситиот фустан кој Наташа Беквалац го носеше во еден од Белградските клубови, а тоа го потврдуваат и фоотографиите. 

 
„Иако само во некои делови од видеото Северина е во овој фустан, сепак тоа и донесе јавен срам бидејќи многумина сметаат дека нема нови идеи и копира од своите колешки“, вели еден извор за српските медиуми. 
Северина се уште нема дадено изјава на оваа тема, туку сам нагласува дека очекува оваа песна да стане хит како сите останати хенјзини песни. 
„Северина јавно се посрамоти преку новата песна“ е бомбастичната вест која го потресе Балканот. 
Станува збор за стајлинго

loading...
Loading...