Фото: Северина како секси професорка

Loading...

Неодамна на нејзиниот фејсбук профил, хрватската пејачка Северина ја објави оваа фотографија. Таа е направена на промоција на новата колекција на накитот „Хеуер“ на кој и таа самата е заштитно лице. Промоцијата беше во Сплит, а неодоливата Северина се појави во прекрасно издание во кое, сепак, рака на срце, не сме навикнати да ја гледаме секојдневно.
По неколку фотографии од настапи во ноќни клубови, во кратки чипкани фустани, Северина овој пат изненади со панталони, кошула и сако. Изгледаше доста професионално и деловно, а со црвените очила, таа изгледаше како „школски пример за професорка.“
Без разлика дали Севе носи високи потпетици и тесни фустани или е во деловно издание, таа сепак ќе зрачи со сексипил. Затоа и оваа слика го доби коментарот – Секси професорка. Сега останува отворено прашањето, што би предавала Северина?
Фото: facebookНеодамна на нејзиниот фејсбук профил, хрватската пејачка Северина ја објави оваа фотографија. Таа е направена на промоција на новата колекција на н

loading...