Фото: Северина-претепана, облеана во солзи и крв!

СевеФанКлуб екслузивно  го прикажува шокантното видео кое ќе оди во позадина за песната „Muškarcu samo treba kurva”.СевеФанКлуб екслузивно  го прикажува шокантното видео кое ќе оди во позадина за песната „Muškarcu samo treba kurva”. Оние кои биле на концертот во Белградска Арена , можеле да видат дел од ова видео, додека Северина изведувала една од нејзините најдраги песни.
Видеото е шокантно, бидејќи ќе ја видите Северина облечена само во долна облека, стои а еден маж брутално ја тепа, на лицето и се појавуваат модринки и и тече крв од носот, а таа се насмевнува додека паѓа на подот. Потоа станува, се шминка, облекува црн фустан и става наочари за сонце, како ништо да не се случило.
На сите нејзини концерти на таа песна ќе се појавува видеото. Видеото го режирал Дарко Дриновач. Песната е напишана од Горан Бреговиќ.
Северина за оваа песна изјави: Ова е песна за сите жени кои биле злоставувани, за сите оние кои се разочарани, за сите оние кои имале некоја тага. Но, ова е песна за сите мажи кои тоа не се.
Фотографијата може да ја погледнете на tzm.mk СевеФанКлуб екслузивно  го прикажува шокантното видео кое ќе оди во позадина за песната „Muškarcu sa

Пронајдете не на следниве мрежи: