Фото: Северина СОСЕМА ГОЛА под провидниот бел фустан

Loading...

Сексапилната хрватска пејачка, Северина секогаш знае како да ги привлече своите обожаватели на свирка.Сосема смислено и провокативно, овој пат поканата е во вид на фотосесија во која сосема очекувано Севе Интернационале не носи долна облека.
-Тоа е се концерти кои не се забораваат, каде владее посебна енергија и хемија помеѓу сите нас и каде сите завршуваме мокри до гола кожа. Вистински рокенрол, изјави Севе пред претстојниот „Rujanfest“ кој ќе го отвори токму таа.
Погледнете на следната страна:

 

Сосема смислено и провокативно, овој пат поканата е во вид на фотосесија во која сосема очекувано Севе Интернационале не носи долна облека.

loading...
Loading...