Фото: Северина „влета“ во машко ВЦ – Еве што се случи потоа…

Loading...

Пејачката насмеа многумина кога на својот Инстаграм профил објави селфи кое го направила среде полн машки тоалет.Пејачката насмеа многумина кога на својот Инстаграм профил објави селфи кое го направила среде полн машки тоалет.
Доказ дека Севе е без конкуренција

Хрватската пејачка Северина отиде чекор понатаму во однос на своите колешки, па направи селфи во машко ВЦ, и тоа додека еден маж зад неа „си вршеше работа“!

Покрај сликата која ја објави на својот Инстаграм профил, со која ги насмеа сите фанови, Вучковиќ напиша: „Копер…еве нè само што не сме…гужва во ВЦ“.
Северина и нејзиното синче се подготвуваат за празницитеПејачката насмеа многумина кога на својот Инстаграм профил објави селфи кое го направила среде полн машки тоалет.

loading...
Loading...