Фото: Северина во најсексапилно издание досега

Познатата пејачка Северина Вучковиќ ги воодушеви своите фанови на Фејсбук со своето последно модно издание.Таа на својот Фејсбук профил објавила фотографија, со која заслужува да кажеме дека таа е во своето најсексапилно издание во последно време.
“Ready for Kö Club Düsseldorf!”, напишала Северина под фотографијата пред својот настап во Германија.
Ви се допаѓа?Таа на својот Фејсбук профил објавила фотографија, со која заслужува да кажеме дека таа е во своето најсексапилно издание во последно време.

Пронајдете не на следниве мрежи: