ФОТО: Северина во прегратка со Зоран Заев

Loading...

Провокативната Северина која се почесто е гостинка во нашата земја, не го остави рамнодушен лидерот на СДСМ, Зоран Заев.  Порталот Струмица Денес објави фотографии на кои Заев е во прегратка со Северина, а подоцна и на ручек.Пејачката ги проба традиционалните струмички јадења и уживаше во прекрасната храна со која нашата земја може да се пофали надалеку.
Повеќе фотгорафии на TZM.MK Порталот Струмица Денес објави фотографии на кои Заев е во прегратка со Северина, а подоцна и на ручек.Пејачката

loading...
Loading...