Фото: Синот на претседателот Иванов ја покажа својата девојка!

Loading...

На отварањето на Филмскиот фестивал „Браќа Манаки“ во Битола, синот на претседателот Иван Иванов се појави со својата понежна половина и предизвика голем интерес.Станува збор за манекенката Сара Миленковска, со која синот на претседателот веќе подолго време е во љубовна врска, пренесува „Телеграф“.
Таа е член на модното студио „Подиум“ и досега неколку пати учествувала на модни ревии низ земјава. Инаку, Миленковска студира на Правниот факултет на отсекот политички науки.
Станува збор за манекенката Сара Миленковска, со која синот на претседателот веќе подолго време е во љубовна врска, пренесува „Телеграф&

loading...
Loading...