Фото: Со косата ги сокри голите гради

Loading...

Ники Минаж објави фотографија со своите голи гради.Ники ги изненади своите фанови со најновата фотографија. Триесетгодишната пејачка на Инстаграм објави фотографија на која може да се забележат голите гради прекриени со нејзината црна коса.
Очигледно пејачката не пронашла друг начин да привлече внимание, па решила со своите гради да го направи тоа.
Имено, на Инстаграм Ники е следена од 2 милиони луѓе. Ники ги изненади своите фанови со најновата фотографија. Триесетгодишната пејачка на Инстаграм објави фотографија на к

loading...
Loading...