Фото: Среќен обложувач – за само 50 денари уплата, фатил „вртоглава“ сума пари!

Loading...

Еден спортски обложувач неможеше да има подобра и побериќетна вечер од оваа. Според добитничкиот тикет кој кружи на социјалните мрежи, скопјанец за уплата од 50 денари фатил 124.000 денари на натпреварите од Лигата на шампионите.Според добитничкиот тикет кој кружи на социјалните мрежи, скопјанец за уплата од 50 денари фатил 124.000 денари на нат

loading...
Loading...