Фото: Станија целосно гола провоцира од кревет!

Loading...

Станија после учеството во реалното шоу Фарма, изјави дека повеќе нема да се слика гола па нејзините фанови на социјалните мрежи прикачија една нејзина стара фотографија.Фотографијата од голата Станија Добројевиќ ја прикачија нејзините фанови на социјалните мрежи.
Иако Станија стана позната токму по разголувањето и позирањето за Плејбој, после учеството во Фарма изјави дека повеќе нема да се фотографира гола, но на нејзините фанови изгледа почна да им недостига па една нејзина стара фотографија прикачија на Твитер. На неа старлетата лежи целосно гола на кревет, а се фотографирала сама во огледалото кое се наоѓа на плафонот над креветот.

Станија на Твитер објасни дека се работи за нејзина стара фотографија.

Станија реши да открие со колку мажи спиела до сега. Еден маж, веќе и е познат на јавноста. Манекенот Филип со кого таа започна врска во „Фарма“. Тој дури и јавно проговори за нивната врска и раскинувањето.
Таа веќе има ново момче, но нивната врска успешно ја крие од јавноста.Фотографијата од голата Станија Добројевиќ ја прикачија нејзините фанови на социјалните мрежи.
Иако Станија стана позната токму по разголув

loading...
Loading...