Фото: Станија очекува бебе?!

Loading...

Фотографијата која ја објави Станија на Твитер ги шокираше сите.Станија Добројевиќ за неколку дена би требало да се врати во Србија. Па, последните денови во Америка ги користи за да купи некои потребни работи, пишуваат српските медиуми.
Старлетата на Твитер често поставува фотографии од работите кои ги купува, па така и овој пат на своите фанови им покажала што купила.

– Додека на жапчињата на тета им купував нешто, го земав и овој розов костум за капење за бебе. Не знам чие, напиша Станија под фотографијата, а потоа следеа бројни коментари од типот:  „Па за твоето бебе“..Станија Добројевиќ за неколку дена би требало да се врати во Србија. Па, последните денови во Америка ги користи за да

loading...
Loading...