ФОТО: Старлетата се преполови!

Loading...

Претерала со диетите?Фотомоделката Сораја Вучелиќ и самата забележа дека драстично е ослабена последниов период. Таа тврди дека сето тоа е резултат на нервозите кои ги поминува.
„Само нервирајте ме вие мене со разни натписи, поради тоа и ребрата ми се гледаат!“ – прокоментира „анорексичната“ Сораја!
Погледнете ја целата фотографија на следната страна:

Додека едната се преполови, другата старлета си прави селфи фотки за време на секс. Тоа можете да го погледнете на следниот ЛИНКФотомоделката Сораја Вучелиќ и самата забележа дека драстично е ослабена последниов период. Таа тврди дека сето тоа е резултат на нервозите кои ги

loading...
Loading...