Фото: Што и прави фотошоп на Ким Кардашијан?

Фотошопот е магична алатка, посебно за девојките, бидејќи нивните фотографии ги прави совршени.
Општо познато е дека фотошопот се употребува на скоро сите фотографии од светските познати личност. 
За контроверзната Ким Кардашијан, фотошоп е често употребувана алатка, па оние кои досега мислеле дека на фотографиите таа е природна, еве доказ дека сето тоа е само нејзина животна желба, за која не се знае дали некогаш ќе се исполни.

Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.
 Фотошопот е магична алатка, посебно за девојките, бидејќи нивните фотографии ги прави совршени.

Пронајдете не на следниве мрежи: