Фото: Што јадат Бијонсе и Џеј Зи?!

Откако Бијонсе и Џеј Зи одлучија да преминат на вегитаријанска храна, пејачката секојдневно на Инстаграм објавува фото

Пронајдете не на следниве мрежи: