Фото: Што му напиша Меси на Нејмар?

Погледнете што му напиша  Меси на НејмарВчера, откако Нејмар се повреди за време на натпреварот на Бразил против Колумбија, неговиот клубски пријател Меси му напиша на Фејсбук порака за побрзо закрепнување.
„Нејмар се надевам дека набрзо ке закрепнеш, пријателе- Лио“Вчера, откако Нејмар се повреди за време на натпреварот на Бразил против Колумбија, неговиот клубски пријател Меси му напиша на Фејсбук порака за п

Пронајдете не на следниве мрежи: