Фото: Што носеа ѕвездите на доделувањето на „Греми“ наградите?!

Синоќешниото 56. по ред доделување на најважните музички награди „Греми“ беше само уште една можност за парада на ѕвездите на црвениот

Пронајдете не на следниве мрежи: