ФОТО: Што се случува кога некој ќе се најде под туш со група голи фудбалери?

Фудбалерите на Орландо Пиратес, кои ги тренира поранешниот стратег на Партизан, Владимир Вермезовиќ, се сликаа потполно голи под тушот, поради што им следи казна.Единствена олеснителна околност е тоа што гениталиите им бea покриени со рацете.
Група јужноафрикански фудбалери се соочува со дисциплинска истрага, поради фотографија на која позираат голи со трофејот.
Експлицитната фотографија можете да ја видите на наредната страна…

 
Меѓу играчите на кои им се заканува дисциплинска мерка се и јужноафриканските интернационалци Лехлохоноло Маџоро и Табио Матлаба, додека Тандани Мтшумајело јавно се извини поради фотографијата.
Единствена олеснителна околност е тоа што гениталиите им бea покриени со рацете.
Група јужноафрикански фудбалери се соочува со дисциплинска

Пронајдете не на следниве мрежи: