Фото: Што се случува со Хали Бери?!

Прекрасната Хали Бери беше фотографирана додека ручала во ресторан во Беверли Хилс и притоа остави впечаток на исцрпена жена.Она што влијае на изгледот на актерката која во своето последно издание изгледа прилично исцрпено и уморно, очигледно е бременоста.
Четириесет и шестгодишната актерка изминатиот викенд се омажи за својот свршеник Оливер Мартинез. Среќниот пар очекува син кој би требало да се роди кон крајот на годинава.
Од бракот со моделотот Габриел Обри, оскаровката веќе ја има 5-годишната ќерка Нахла, за чие старателство  до неодамна се бореше со поранешниот сопруг.
Откако сите проблеми останаа зад неа, актерката конечно може да се посвети на своето семејство и да ужива во моментите поминати со своите најмили.
Погледнете ја галеријата на ТЗМ.МК
 Она што влијае на изгледот на актерката која во своето последно издание изгледа прилично исцрпено и уморно, очигледно

Пронајдете не на следниве мрежи: