Фото: Таа го има најубавиот задник на Балканот!

Сандра Продановиќ, во јавноста позната како Сандра Африка повторно го покажа својот совршен „задник“ за кој медиумите од регионот велат дека е најубавиот на балканската естрада.Сандра Продановиќ, во јавноста позната како Сандра Африка повторно го покажа својот совршен „задник“ за кој медиумите од регионот велат дека е најубавиот на балканската естрада.
Турбо фолкерката од Србија, на Твитер се пофали дека си купила нов глисер и дека со него ужива во летниот одмор на Јадранот. На социјалната мрежа популарната Сандра  Африка  веднаш се пофали и со неколку фотки.
Погледнете ги фотографиите на ТЗМ.МКСандра Продановиќ, во јавноста позната како Сандра Африка повторно го покажа својот совршен „задник“ за ко

Пронајдете не на следниве мрежи: