Фото: Тамара Тодевска „го фрли“ костумот за капење – ТОПЛЕС на плажа!

Loading...

По уживањето во базен во Охрид, Тамара и Мачка заминаа за Грција.Тамара го заврши снимањето на спотот за песната „Фрази љубовни“ со ДНК и веднаш му ја дувна за Грција. А од таму реши да го сруши интернетот во македонија со оваа топлес фотографија.
фотографијата собра голем број лајкови, што значи дека погоди точно во целта.
Погледнете на следната страна:

 

Тамара го заврши снимањето на спотот за песната „Фрази љубовни“ со ДНК и веднаш му ја дувна за Грција. А од таму реши да го с

loading...
Loading...