ФОТО: Телеграф ја улови водителката Маја Поцевска без гаќички

На промоцијата на поп-пејачот Јоце Панов, Поцевска успеа да го привлече вниманието на присутните. Причина за тоа беше нејзиниот аутфит, кој рака на срце успеа да измами воздишки, барем кај посилната половина, пишува Телеграф.мк.ФОТО: Влатко Перковски (Телеграф.мк)ФОТО: Влатко Перковски (Телеграф

Пронајдете не на следниве мрежи: