Фото: Тетовирање на охридски начин!

Како се тетовираат охриѓани?Ова е тетовирање на охридски начин!
Извор: ohrigani.mkОва е тетовирање на охридски начин!
Извор: ohrigani.mk

Пронајдете не на следниве мрежи: